loading

PACHANKO LABS

Pachanko Labs je francouzská společnost, která navrhuje a vyrábí špičkové audio produkty pro audiofily. Jejich hlavní produkt/streamery  používají unikátní technologické inovace, zvláště používání Diretta je budoucnost streamování, a ve zvuku je to pekelně slyšet.

Kompletní seznam produktů najdete na stránkách firmy Pachanko Labs: www.pachankolabs.com

32_pochanko-constelation-mini-up.jpeg

PACHANKO CONSTELLATION MINI

MINI je vybaveno procesorem Intel se 4 jádry, 8 vláken a 8 GB RAM průmyslovými vlastními moduly pro nejlepší latenci a přenos dat. Design bez ventilátoru, žádný hluk, OS část je…

33_mini-se.jpeg

PACHANKO CONSTELLATION MINI SE

MINI SE je vybaveno procesorem Intel CPU se 4 jádry a 8 GB RAM průmyslovými zakázkovými moduly pro nejlepší latenci a přenos dat. Design bez ventilátoru, žádný hluk, OS část je vlastní…

34_pochanko-constelation-cat.jpeg

PACHANKO CONSTELLATION SE

Constellation SE Music Server je postaven s nejlepšími počítačovými součástmi na trhu, abyste si mohli užít a cítit svou hudbu jako nikdy předtím!

35_pochanko-reference.jpeg

PACHANKO CONSTELLATION REFERENCE

Constellation Music Server je postaven s nejlepšími počítačovými součástmi na trhu, abyste si mohli užít a cítit svou hudbu jako nikdy předtím!

37_masterpiece.jpeg

CONSTELLATION MASTERPIECE

Constellation Masterpiece Music Server je postaven s nejlepšími počítačovými součástmi na trhu, abyste si mohli užít a cítit svou hudbu jako nikdy předtím!

38_stellar.jpeg

STELLAR GRAVITY GROUND

Jsme rádi, že můžeme všem milovníkům hudby a nadšencům nabídnout gravitační zem. Jaké rozdíly můžete očekávat od dobře uzemněného systému?